Motosiklet Ehliyeti

Motosiklet Ehliyeti Alma

6 farklı Motosiklet ehliyeti türünün bulunmasından sonra sizlerin hangi türden ehliyet istediğinizi sürücü kursumuza bildirmeniz durumunda sizler için en uygun olan kurs programını en uygun fiyatlar ile hizmete sunuyoruz.

A1 sınıfı Motosiklet ehliyeti özellikleri

A1 sınıfı Motosiklet ehliyeti almak isteyenler özellikle 16 yaşını doldurmuş olmaları ilk gereken şarttır. Bu motor türünde bulunan motor hacmi ise 125 silindir olarak belirlenmiştir. Bunun en üst sınırı olan 125 silindirlik hacmin üstünde bulunanların farklı bir Motosiklet ehliyeti almaları gerekmektedir.

A2 sınıfı Motosiklet ehliyeti özellikleri

Bu Motosiklet ehliyetinin özelliği ise A1 sınıfına göre biraz daha yüksek motor seçenekleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle bu motor sınıfının ehliyetini alacak olan kişileri 35 kilovata kadar artan motor gücüne sahip motor kullanacak için sunulduğunu sizlere açıklamak istiyoruz. Sepetli veya sepetsiz olan bu motor ehliyetini almak için Başkent Sürücü kursumuza başvurarak uygun fiyatlar ile yardım alabilirsiniz.

A sınıfı Motosiklet ehliyeti almak isteyenlerde şartlar biraz daha değişkenlik göstermektedir. Özellikle son zamanlarda yapılan düzenlemelerden sonra ehliyet sınıflarının değişkenlik göstermesinden sonra A sınıfı Motosiklet ehliyeti alacak olan kişilerin 24 yaşını bitirmiş olmaları gerekmektedir. Diğer motor ehliyetlerinin aksine herhangi bir sınırlama olmayan bu ehliyet türüne sahip olmanız durumunda bütün Motosikletleri kullanma şansınız bulunmaktadır. Ancak A2 ehliyeti bulunup 2 yıllık bu ehliyet türüne sahip olan kişilerinde bu ehliyeti almak için 24 yaşını bitirme şartının bulunmadığını sizlere açıklamak istiyoruz. Bu konuda Ankara’nın en iyi sürücü kursu olan Başkent Sürücü Kursu olarak sizlere en uygun fiyatlar ile hizmet vermekteyiz.

Ankara’da uzun yıllardır sürücü kursu ehliyeti veren en kurumsal firmaların başında gelen Başkent Sürücü kursumuz özellikle müşterilerine ne uygun fiyat garantisi ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda direksiyon eğitim alacak olan öğrencilerimize sunduğumuz son model motosikletlerimiz de sizlerin bu işi daha kolay sürede kavramasına yardımcı olacaktır. Kursumuza başvuru yaparak sizlerde Motosiklet ehliyeti konusunda sorunsuz bir hizmet alacak ve kısa süre içerisinde hayal ettiğiniz Motosiklet ehliyetinize kavuşma fırsatını yakalayacaksınız.

Motosiklet ehliyeti almak için kursumuza kayıt yaptırmanız durumunda sizlere gerekli olan belgeleri danışma kısmından alacak ve bu konuda kurs sürecinizin başlamasına imkan tanımış olacaksınız. Ankara’nın en uygun Motosiklet ehliyetini veren Başkent Sürücü kursumuzu arayarak fiyatlar hakkında bizlerden bilgi alabilirsiniz.