Kamyon Ehliyeti

Son zamanlarda değişen ehliyet sınıflarından sonra en çok merak edilen soruların başında Kamyon ehliyeti nasıl alınır, sınıfı nedir? gibi sorular gelmektedir. Ankara’nın en gözde sürücü kursu olan Başkent Sürücü Kursu olarak sizlere bu konuda merak ettiğiniz soruların cevaplarını vereceğiz.
Ağır tonajlı araç kullanmak isteyenlerin almak için başvurduğu ehliyet türü olan ve halk arasında Kamyon ehliyeti diye geçen bu ehliyet türünün sınıfı C sınıfı ehliyet olarak geçmektedir. Ülkemizin son yıllarda B sınıfından sonra en çok tercih ettiği ehliyet türlerinin başında gelen Kamyon ehliyeti yani C sınıfı ehliyet hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını sizlere açıklamak istiyoruz.
Kamyon ehliyeti almak isteyenlerin değişen yönetmelik hakkında bilmediği detayları öğrenmek için kursumuza davet ediyoruz. Özellikle burada sizlere en ince detayına kadar açıklama yapacak olan arkadaşlarımızın sizlere en uygun fiyatlar sunacağını da belirtmek istiyoruz. Ankara’nın en çok talep gören sürücü kursu olan Başkent Sürücü Kursunda alacağınız eğitimler ile son derece zahmetli olan bu işlemi sorunsuz bir şekilde alacaksınız.
C sınıfı ehliyet diye adlandırılan Kamyon ehliyeti alan kişilerin özellikle B sınıfının sürdüğü araçları da sürecek olması oldukça önemli bir detaydır. Ancak Kamyon ehliyeti yani C sınıfı ehliyet almak isteyen kişilerin mutlaka B sınıfı ehliyetlerinin bulunması gerektiğinden dolayı sürücü kursumuz bu konuda öğrencilerine önemli indirimler sunarak avantajlı fiyatlardan yararlanmanız için sizlere fırsat verecektir. Kampanyalı fiyatları ile her zaman en uygun fiyatları veren Başken Sürücü Kursumuzdan fiyatlar ve detaylar hakkında bilgi almak için mutlaka kursumuzu ziyaret etmeniz gerekmektedir. Kamyon ehliyeti almak isteyenlerin bulundurması gereken evraklar hakkında sizlere bilgiler sunalım.

1. Nüfus cüzdanınızın aslı ve 2 adet fotokopisi
2. Değişen kimliklerde de kullanılan fotoğraf türü olan ve son 6 ay içerisinde çekilmiş olan biyometrik fotoğraf 6 adet lazım olacaktır. Ancak burada özellikle fotoğrafınızı çektirirken biyometrik olduğunu belirtmeniz gerekmektedir.
3. Son mezun olduğunuz okulun sizlere verdiği diplomanın aslı fotokopisi veya öğrenim belgeniz yanınızda bulundurmalısınız.
4. 6 ay içerisinde almış olduğunu sabıka kaydınızın olup olmadığını gösteren belge
5. Tam teşekkülü hastanelerden almış olduğunu sağlık raporu da bulundurmanız gereken evraklar arasında gelmektedir.
Başkent Sürücü Kursumuza yukarıda bulunan evraklar ile gelmeniz durumunda sizlere en uygun fiyatlar sunacak olan sürücü kursumuzun son derece profesyonel eğitmenleri tarafından direksiyon sınavlarının sizlere özel olarak verileceğinizde bilmeniz gerekiyor. Özellikle son model araçlar ile birlikte sizlere kısa süre içerisinde araç sürme tekniklerini öğretecek olan kursumuzun açtığı Kamyon ehliyeti kursuna katılarak kısa süre içerisinde arzu ettiğiniz ehliyetinize kavuşma fırsatını bulmuş olacaksınız.
Kamyon ehliyeti almak için 2 farklı sınıfın bulunduğunu ve hangi sınıfı almak istediğiniz belirterek sizlerde bu konuda Başkent Sürücü Kursumuzdan yardım alabilirsiniz.
Kamyon ehliyetlerinin sınıfına göre ayrılmış bir şekilde daha detaylı görmek isterseniz tıklayınız.

Kızılay
Merkez


Selanik Caddesi No:19/7 Kızılay

Çankaya ANKARA

0312 417 00 81
0312 417 00 82

Tunalı Şubemiz


Tunalı Hilmi Caddesi No:113/4

Çankaya ANKARA

0312 468 49 55
0312 468 49 56

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.